نبشی

نبشی

نبشی مقطع خاصی از فولاد است که به شکل دو ضلع عمود بر هم تعبیه می‌شود .این محصول یکی دیگر از مقاطع فولادی است که در ساختمان سازی و صنعت کاربرد فراوان دارد.

کاربرد

ساپورت و نگه دارنده برای دیوار کشی آجری روی بسترهای بتنی، اتصال پل ها به ستون ها، ساخت چهارچوب های بزرگ فلزی، ساخت سازه‌های فلزی، ساخت خرپاهای نگهدارنده، اتصال ستون ها به سطوح صاف و…

 

سایز

نبشی‌های موجود در بازار ایران در حال حاضر در سایز‌های 2 تا 20 عرضه می‌شوند.در بازار آهن آلات خرید نبشی به صورت شاخه‌های 6 متری یا 12 متری انجام می‌شود. دو مشخصه مهم این مقاطع که در حین انجام سفارش باید به آن‌ها توجه کرد طول و ضخامت بال‌های آن است.اکثرا شاخه ها با مشخصه طول بالهایشان به میلیمتر، مثلا 60*60 به فروش می‌رسند. همچنین این محصول مثل میلگرد بر حسب کیلوگرم نیز فروخته میشود.

 

انواع نبشی

نبشیها از لحاظ ظاهری به دو دسته وی شکل (V-shaped) و ال شکل (L-shaped) تقسیم می‌شوند. طول دو ضلع نبشی در حالت وی شکل برابر و در حالت ال شکل نابرابر است.

 

راهنمای خرید

در هنگام خرید به این موضوع دقت داشته باشید که  مشخصات و ویژگی‌های هر محصول، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل (کارخانه یا بنگاه) و غیره از عوامل موثر بر قیمت نهایی محصول میباشند.

 

شما میتوانید از متخصصین ما به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و سپس از طریق فرم سفارش خود را ثبت کنید.

تماس با ما