ورق سیاه

ورق سیاه

ورق سیاه مهم‌ترین نوع ورق های گرم می‌باشد که کاربرد بسیار زیادی در صنعت دارد، جهت ساخت ورق نیاز به نوردکاری در چند سری پی در پی است،

ورق سیاه ST37 معمولا در ساختمان سازی و سوله سازی و ازین دست کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرد همچنین ورق سیاه به عنوان پایه برای ساخت بعضی از ورق های سرد کار مثل ورق روغنی هم مورد استفاده می‌شود.

سایز های ورق سیاه

ورق سیاه در عرض های 100، 125، 150 و 200 سانتیمتر تولید می‌شوند. طول شیت های فابریک معمولا 2، 5/2، 6 و 12 متر می‌باشد و طول شیت رول هم بنا به درخواست تعیین می‌شود

ضخامت ورق سیاه از 5/1 میلی‌متر تا 200 میلی‌متر می‌باشد. ورق های تا ضخامت 15 میلی‌متر به صورت رول (رول فرم) عرضه می‌شوند و ضخامت های بالای 15 میلی‌متر قابلیت رول (کویل) شدن را ندارند و به صورت قطعات شیت (شیت فرم) عرضه می‌شوند.

استاندارد های ورق سیاه

ورق سیاه در دو استاندارد تولید می‌شود، ورق سیاه ST37 و ST52، ورق ST52 ورق سیاه صنعتی می‌باشد و ورق ST37 ورق سیاه معمولی می‌باشد که کاربردهای متفاوتی دارد.

 

سفارش ورق سیاه

بعد از انتخاب ورق مناسب نیاز خود، از طریق فرم ثبت سفارش، میتوانید محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. در صورتی که در موردورق سیاه و یا سایر محصولات نیاز به مشاوره داشته باشید، میتوانید با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید و مشاوره رایگان تخصصی را دریافت کنید.

تماس با ما