لوله پنج لایه

لوله پنج لایه

لوله های پنج لایه از کنار هم قرار گرفتن دو لایه پلی اتیلن، دو لایه چسب و یک لایه میانی آلومینیوم ساخته می شوند و به دلیل همین ساختار ویژه ،معایب لوله های فلزی و پروپیلن را ندارند. از این رو دارای کاربرد بیشتری برای استفاده در ساختمان ها و سایر لوله کشی ها هستند.ساران پایدار عرضه کننده انواع لوله های پلی پروپیلن از جمله سایز های مختلف لوله پنج لایه با کیفیت بالا میباشد .جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان، میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش درخواست خود را ثبت نمایید.

 

 

لوله پنج لایه چیست؟

لوله های پنج لایه  نسل جدیدی از لوله ها هستند که حاصل از ترکیب فلز و پلیمر اند و  در صنعت بسیار کاربردی هستند. به طور کلی لوله پنج لایه از یک لایه آلومینیومی که بین دو لایه قرار می گیرد ساخته شده است. لایه فلزی در لوله به عنوان یک مانع عمل می کند و سبب کاهش نیروی ضربه های محکم و ناگهانی می شود.

 

کاربرد لوله پنج لایه

لوله و اتصالات پنج لایه کاربرد زیادی در سیستم های لوله کشی آب آشامیدنی،تاسیسات آبرسانی ،تاسیسات ساختمانی، سیستم های گرمایشی مانند گرمایش از کف و لوله کشی رادیاتور و فن کویل ها دارند.

 

مزایای استفاده از لوله پنج لایه

از مزایای لوله‌های پنج لایه می‌توان به تحمل فشار بالا و نوسانات حرارتی، افت بسیار کم فشار، مطمئن در لوله کشی توکار، جلوگیری از یخ زدگی و تغییر رنگ آب اشاره کرد .ترکیب شیمیایی پلی اتیلن و لایه فلزی به کار رفته  در لوله پنج لایه باعث ایجاد قابلیت هایی مانند تحمل دما و فشار بالا می شود و به همین دلیل می توان گفت این لوله ها ویژگی ها و مزایای لوله های پلاستیکی و فلزی را با هم دارند.در ضمن این لوله ها به راحتی اجرا و نصب شده و بدون شکستن خم می شوند..

 

انواع سایز لوله پنج لایه

لوله پنج لایه از سایز 16 تا 63 میلیمتر تولید میشود که از سایز 16 تا 40 میلیمتر به صورت کلافی و از سایز 50 تا 63 میلیمتر به صورت شاخه ای در دسترس میباشد.

 

نحوه سفارش لوله پنج لایه

شما پس از انتخاب لوله پنج لایه متناسب با کاربرد و سایز موردنظرتان، میتوانید سفارش خود رااز طریق فرم ثبت نمایید. همچنین اگر برای انتخاب لوله پنج لایه نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با کارشناسان ساران پایدار تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

تماس با ما