ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه از جمله مهم‌ترین ورق های فولادی می‌باشد که در دسته ورق سرد قرار دارند، که در تنوع بالایی با کاربردهای گسترده تولید می‌شوند.

 

انواع ورق گالوانیزه

از لحاظ نحوه ساخت ورق‌های فولادی به دو دسته سرد و گرم تقسیم می‌شوند، روش ساخت ورق نورد تحت فشار زیاد می‌باشد که در دمای بالا یا در دمای پایین انجام می‌شود. ورق حاصل از نورد در دمای پایین به نام ورق سرد شناخته می‌شود.

 

کاربرد ورق گالوانیزه

برای ساخت لوله بخاری، کانال کولر، کابینت آشپزخانه و شیروانی منازل که عمدتا در معرض رطوبت شدید هستند از ورق گالوانیزه استفاده می‌شود که مقاومت به خوردگی دارد.

مهم‌ترین و پرکاربردترین ورق های سرد، ورق گالوانیزه، ورق روغنی، ورق رنگی، ورق قلع اندود، ورق آلوزینک و ساندویچ پنل می‌باشد.

 

سایز ورق گالوانیزه

عمدتا عرض ورق گالوانیزه 100 یا 125 سانتی متر می‌باشد. محصول خروجی کارخانه ها به شکل رول شده است و به طور معمول وزن هر رول بین 5 تا 7 تن می‌باشد.

 

نحوه سفارش

برای سفارش ورق گالوانیزه میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین، درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ساران پایدار پس از تکمیل فرم با شما تماس میگیرند و در صورتی که در هنگام خرید ورق گالوانیزه نیاز به مشاوره داشته باشید، به شما مشاوره تخصصی رایگان ارائه میکنند و پس از آن فرآیند سفارش شما تکمیل می‌شود.

تماس با ما