لوله کاروگیت

لوله کاروگیت

ساران پایدار ارائه دهنده انواع لوله کاروگیت در سایزهای مختلف می‌باشد. شما پس از انتخاب لوله کاروگیت موردنظر خود متناسب با کاربرد و سایز موردنظرتان، میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین اگر برای انتخاب لوله کاروگیت نیاز به مشاوره دارید می‌توانید با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید.

 

لوله کاروگیت چیست؟

لوله کاروگیت یکی از انواع لوله پلی اتیلن است که دارای دو جداره می‌باشد. سطح داخلی لوله کاروگیت یک دست و سطح خارجی، به صورت فنری یا مارپیچی می‌باشد. این شیارها برای استحکام  وافزایش مقاومت لوله کاروگیت در برابر فشار خاک روی آن و افزایش تحمل باز زنده و مرده روی آن می‌باشد چرا که این لوله های کاروگیت در زیرزمین کار گذاشته می‌شوند.

 

کاربردهای لوله کاروگیت

لوله کاروگیت کاربردهای مختلفی دارد. این لوله های برای انتقال فاضلاب، مواد اسیدی و بازی، پسماندهای صنعتی و شیمیایی، شوتینک زباله، ساخت سپتیک تانک، ساخت مخزن اسید، ساخت منهول، کاورینگ لوله های فلزی و مخابراتی و زهکشی برای انتقال آب‌های سطحی، کاربرد دارد. یکی از مواردی که کاربرد لوله کاروگیت را تعیین می‌کند، سایز این لوله است.

 

مزایای لوله کاروگیت چیست ؟

لوله کاروگیت وزن پایین‌تری نسبت به سایر لوله های پلی اتیلن دارند، همچنین از دیگر مزایای این لوله ها میتوان به تحمل فشار بالا و مقاومت در برابر دمای بسیار پایین تا منفی 70 درجه سانتی گراد، مقاومت نسبت به اسیدها و بازها، مقاومت بسیار زیاد در برابر فشار به جداره بیرونی اعم از فشار مرده و زنده خاک بالاسری، تحمل فشار ترافیکی، سهولت نصب و قیمت مقرون به صرفه آن اشاره کرد. لازم به ذکر است لوله کاروگیت، سرعت تولید بالایی نیز دارد.

 

سفارش لوله کاروگیت

برای سفارش لوله کاروگیت کافیست فرم ثبت سفارش آنلاین را برای این محصول تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایدار، پس از آن با شما تماس بگیرند و فرآیند سفارش شما را تا زمان تحویل لوله کاروگیت مورد نظر شما، تکمیل نمایند.

 

تماس با ما