لوله پلی اتیلن کشاورزی

لوله پلی اتیلن کشاورزی

لوله پلی اتیلن کشاورزی که کاربرد اصلی آن در آبیاری است، با بهترین کیفیت و قیمت توسط ساران پایدار ارائه می‌شود. شما برای تهیه لوله پلی اتیلن کشاورزی یا آبیاری کافیست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید.

 

لوله پلی اتیلن کشاورزی چیست؟

لوله پلی اتیلن کشاورزی، لوله ای از جنس پلی اتیلن است که برای مصارف کشاورزی و آبیاری استفاده می‌شود. لوله پلی اتیلن کشاورزی به دلیل مقاومت در برابر مواد شیمیایی، مقاومت در برابر فشار خارجی و سهولت در استفاده، در کشاورزی کاربردهای فراوان دارد.

لوله پلی اتیلن تا سایز 125 را به راحتی میتوان با اتصالات آن به هم متصل نمود و این امر موجب تسریع و تسهیل استفاده از آن میشود. البته لوله پلی اتیلن با سایزهای بزرگتر برای اتصال، نیاز به جوشکاری با دستگاه‌های مخصوص دارد. لوله پلی اتیلن کشاورزی مانند سایر لوله های پلی اتیلن، با توجه به سایز آن به صورت کلاف یا شاخه تولید و عرضه می‌شود.

 

کاربردهای لوله پلی اتیلن کشاورزی

لوله پلی اتیلن کشاورزی در کشاورزی کاربردهای فراوانی دارد. لوله پلی اتیلن کشاورزی علاوه بر سیستم های آبیاری تحت فشار و آبیاری قطره‌ای، برای انتقال آب، انتقال مواد شیمیایی و کود نیز کاربرد دارد. لوله های پلی اتیلن کشاورزی برای آبیاری به صورت لوله پلی اتیلن با دانسیته بالا، دانسیته پایین و نوار آبیاری و آبیاری قطره‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن کشاورزی

لوله پلی اتیلن کشاورزی به دلیل ویژگی های خاص آن، برای استفاده در کشاورزی و آبیاری، مزایایی دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم. مقاومت در برابر فشار، مقاومت در برابر تغییرات دما، مقاومت در برابر شکستگی و ترک خوردگی، وزن سبک، قابلیت انعطاف بالا، جلوگیری از تبخیر آب، کنترل میزان خروجی آب، جلوگیری از فرسایش خاک، جلوگیری از رویش علف هرز، سهولت در نصب، صرفه جویی در هزینه ها

 

سفارش لوله پلی اتیلن کشاورزی

در صورتی که برای انتخاب سایز و نوع لوله پلی اتیلن کشاورزی نیاز به راهنمایی دارد، کارشناسان ساران پایدار آماده پاسخگویی به شما می‌باشند. با تکمیل فرم ثبت سفارش، لوله پلی اتیلن کشاورزی را انتخاب نمایید تا کارشناسان ساران پایدار در اسرع وقت برای ارائه مشاوره رایگان و تمکیل سفارش، با شما تماس حاصل نمایند.

تماس با ما