لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله پلی اتیلن فشار قوی به دلیل حساسیت موارد مصرف آن لازم است تا بسیار با کیفیت باشد. ساران پایدار عرضه کننده لوله پلی اتیلن فشار قوی در ایران است که این لوله ها را با بهترین قیمت ارائه می‌نماید. برای سفارش لوله پلی اتیلن فشار قوی میتوانید فرم سفارش را تکمیل نمایید و یا با کارشناسان ساران پایدار تماس حاصل نمایید.

 

لوله پلی اتیلن فشار قوی چیست؟

لوله پلی اتیلن فشار قوی، نوعی لوله پلی اتیلن است که برای استفاده تحت فشار 6 تا 32 اتمسفر به کار برده می‌شود. لوله پلی اتیلن فشار قوی در واقع لوله های پلی اتیلن با گرید PE80 و PE100 می‌باشد که تحمل فشار بالا را دارد. لوله‌های PE100 از نظر قیمت اقتصادی و از نظر ضخامت مناسب تر هستند. لوله پلی اتیلن فشار قوی، دارای خطوط آبی بر روی بدنه خود هستند.

 

کاربردهای لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله پلی اتیلن فشار قوی در مهمترین کاربرد خود، برای انتقال آب با فشار بالا، انتقال آب در سطوح شیب دار و ناهموار، انتقال مایعات صنعتی استفاده می‌شود. همچنین از لوله پلی اتیلن فشار قوی برای انتقال گاز طبیعی و آبیاری تحت فشار و انتقال فاضلاب نیز استفاده میشود.

 

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله پلی اتیلن فشار قوی به دلیل اینکه برای انتقال آب از آن استفاده میشود به صورت مقاوم در برابر اشعه خورشید نیز تولید میشود تا خاصیت آنتی UV داشته باشد. البته با توجه به کاربردهای متنوع لوله پلی اتیلن فشار قوی، این لوله ویژگی های خاص خودش را دارد. لوله پلی اتیلن فشار قوی به دلیل ویژگی های منحصر به فردش میتواند جایگزین لوله های فلزی باشد. مزیت های لوله پلی اتیلن فشار قوی عبارتند از وزن سبک، مقاومت بالا در برابر سرما و گرما از منفی 70 تا مثبت 80 درجه سانتی گراد، مقاومت در برابر فشار داخلی و خارجی، سهولت حمل و نصب، مقاوم در برابر مواد شیمیایی اسیدی و بازی، طول عمر بالا، انعطاف پذیری بسیار زیاد در برابر فشار خارجی و مقاوم در برابر شکستگی.

 

سفارش لوله پلی اتیلن فشار قوی

برای سفارش لوله پلی اتیلن فشار قوی در هر سایز و متراژی، به صورت کلاف یا شاخه میتوانید فرم ثبت سفارش را برای محصول لوله پلی اتیلن فشار قوی تکمیل نمایید. در صورتی که هر گونه سوالی درباره لوله پلی اتیلن فشار قوی یا سایر محصولات داشته باشید، کارشناسان ساران پایدار آماده ارائه مشاوره رایگان به شما می‌باشند.

تماس با ما