لوله پلی اتیلن فاضلابی

پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن فاضلابی

لوله پلی اتیلن فاضلابی برای انتقال فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت های پیمانکاری فاضاب میتوانند با ثبت سفارش لوله پلی اتیلن فاضلابی در سایت ساران پایدار، لوله مورد نظر خود را در سریع ترین زمان با کمترین قیمت، تهیه نمایند.

 

لوله پلی اتیلن فاضلابی چیست؟

لوله پلی اتیلن فاضلابی، لوله پلی اتیلنی است که با توجه به ویژگی های عملکردی‌اش برای انتقال فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرد. لوله پلی اتیلن فاضلابی جز لوله های پلیمری و پلاستیکی می‌باشد. سایز لوله پلی اتیلن فاضلابی از 16 تا 2000 میلی متر می‌باشد و همچنین این لوله ها وزن و ضخامت های گوناگونی دارند. لوله پلی اتیلن فاضلابی در انواع مختلفی تولید می‌شود از جمله تک جداره، دوجداره کاروگیت که خود به دو نوع اسپیرال و کوپلردار می‌باشد.

 

کاربردهای لوله پلی اتیلن فاضلابی

لوله پلی اتیلن فاضلابی برای انتقال ثقلی و فشاری فاضلاب و سیستم‌های جمع‌آوری آب باران استفاده میشوند. این نوع لوله های پلی اتیلن، برای جمع آوری و انتقال فاضلاب خانگی، صنعتی و سطحی و حتی شبکه های زهکشی مورد استفاده قرار میگیرد. لوله پلی اتیلن به دلیل سبکی و سهولت نصب و حمل، فرآیند تکمیل سیستم فاضلاب را آسان و ارزان نموده است.

 

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن فاضلابی

لوله پلی اتیلن فاضلابی به دلیل ویژگی های همچون سبک بودن، طول عمر زیاد، امکان حمل آسان، سهولت در اجرا و نصب، مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا، مقاومت در برابر شکستگی، همواره در صنعت آب و فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرد. این ویژگی ها همچنین باعث شدند تا لوله پلی اتیلن فاضلابی جایگزین لوله های چدنی و فلزی در سیستم های فاضلاب شود.

 

سفارش لوله پلی اتیلن فاضلابی

برای سفارش لوله پلی اتیلن فاضلابی، فرم ثبت سفارش آنلاین را تکمیل نمایید و یا با کارشناسان ساران پایدار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و تخصصی بهره‌مند شوید. برای خرید لوله پلی اتیلن فاضلابی با بهترین قیمت، با ساران پایدار در ارتباط باشید.

تماس با ما