ساب داکت

ساب داکت

از آنجایی که ساب داکت در صنایع مخابرات و برق کاربرد دارد، کیفیت محصول و دوام آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ساران پایدار با ارائه بهترین ساب داکت همواره می‌کوشد تا محصول با کیفیت را به دست مشتریان برساند. برای دریافت مشاوره و سفارش ساب داکت کافیست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید.

 

ساب داکت پلی اتیلن چیست؟

ساب داکت لوله هایی از جنس پلی اتلین است که در صنایع برق و مخابرات برای محافظت از کابل های برقی و کابل های مخابراتی کاربرد دارد. ساب داکت به دلیل خاصیت عایق بودن پلی اتیلن در برابر برق، به عنوان پوشش محافظ کابل های برقی و مخابراتی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

کاربردهای ساب داکت

ساب داکت به عنوان محافظ کابل‌های برق، کابل مخابرات و فیبر نوری مورد استفاده قرار میگیرد تا آنها را در برابر آسیب های فیزیکی و مکانیکی محافظ نماید. خاصیت عایق برق بودن پلی اتیلن باعث کاربرد فراوان ساب داکت به عنوان محافظ سیم کشی ها در صنایع برق و مخابرات و هر کجا که کابل و سیم وجود داشته باشد، شده است.

 

مزایای ساب داکت چیست ؟

ساب داکت علاوه براینکه عایق برق است، مقاومت بالایی در برابر شکستگی  دارد، خمش بالایی دارد و همچنین در صورت ترک خوردگی، ترک به آهستگی در آن منتشر میشود، حمل و نصب آسانی دارد، مقاومت خوبی در برابر گرما و سرما و رطوبت دارد، از دوام بسیار بالایی برخوردار است، و یکی از مهمترین ویژگی های ساب داکت پلی اتیلن این است که از گسترش آتش جلوگیری به عمل می‌آورد.

 

سفارش ساب داکت

سفارش ساب داکت در سایت ساران پایدار به راحتی چند کلیک است. برای سفارش ساب داکت کافیست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا مشاوران ساران پایدار برای ارائه مشاوره رایگان و تخصصی با شما تماس بگیرند. در صورتی که تمایل به دریافت مشاوره تلفنی یا در واتساپ داشته باشید نیز میتوانید از این روش ها با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید.

تماس با ما