لوله پلی اتیلن PE

لوله پلی اتیلن PE

با کیفیت‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین لوله پلی اتیلن PE را از طریق ثبت سفارش آنلاین ساران پایدار می‌توانید تهیه نمایید. سفارش شما برای هر میزان لوله پلی اتیلن که باشد می‌توانید به راحتی آن را ثبت نمایید و کارشناسان ساران پایدار در اسرع وقت با شما تماس میگیرند و سفارش شما را تکمیل می‌نمایند.

لوله کاروگیت لوله پلی اتیلن PE

لوله کاروگیت

مشاهده بیشتر

لوله پلی اتیلن کشاورزی

پلی اتیلن کشاورزی

مشاهده بیشتر

لوله پلی اتیلن فشار قوی

پلی اتیلن فشار قوی

مشاهده بیشتر

لوله پلی اتیلن فاضلابی

پلی اتیلن فاضلابی

مشاهده بیشتر

ساب داکت لوله پلی اتیلن PE

ساب داکت

مشاهده بیشتر

لوله پلی اتیلن چیست؟

لوله پلی اتیلن از مواد پلیمری خاصی به نام پلی اتیلن تولید می‌شوند که به صورت اختصاری به آن PE گفته می‌شود. لوله پلی اتیلن PE به دلیل جنس ماده سازنده آن، ویژگی های منحصر به فردی دارد از جمله مقاومت در برابر فشار، ضربه، مواد شیمیایی خورنده، تغییرات دما، سایش، همچنین این لوله ها فابلیت خمش بالایی دارند.

لوله های پلی اتیلن با توجه به سایز آن به صورت شاخه یا کلاف تولید می‌شود. لوله پلی اتیلن با سایز 2.1 اینچ تا 110 میلیمتر به شکل کلاف های 100 متری تولید و اگر سایز لوله پلی اتیلن از 125 میلیمتر تا 2400 میلیمتر باشد به صورت شاخه های 6 و 12 متری ساخته و عرضه می‌شود.

اگر در هنگام کار گذاشتن لوله های پلی اتیلن، نکات ضروری و ایمنی رعایت شود، این لوله های سالیان سال بدون کوچک‌ترین مشکل و یا شکستگی، به کار خود ادامه خواهند داد.

 

لوله پلی اتیلن از چه موادی ساخته می شود؟

لوله پلی اتیلن از طریق واکنش شیمیایی پلیمریزاسیون اتیلن، ساخته می‌شود و در حقیقت این لوله های پلی اتیلنی، از پلی اولفین ها هستند. در تولید لوله های پلی اتیلن از مواد درجه دو و گرانول استفاده نمی‌شود.

 

انواع لوله پلی اتیلن و کاربرد آن‌ها

خطوط روی لوله پلی اتیلن نشانگر کاربرد آن لوله می‌باشد. لوله های پلی اتیلن با خطوط آبی برای آبرسانی، لوله های پلی اتیلن با خط زرد برای گازرسانی و در نهایت لوله های دارای خطوط قهوه‌ای برای انتقال فاضلاب کاربرد دارد.

لوله پلی اتیلن کاربردهای فراوانی دارد از جمله در صنعت آب و فاضلاب، برق، کشاورزی، گاز و … چرا که ویژگی های خاص این لوله‌ها که پیشتر اشاره شد، آن‌ها را برای مصارف گوناگون مناسب می‌سازد.

 

منظور از گرید در لوله پلی اتیلن چیست؟

گرید در لوله پلی اتیلن به نوع مواد پلی اتیلن تشکیل دهنده آن بستگی دارد. در گذشته لوله پلی اتیلن در گریدهای PE100، PE80 و PE63 تولید می‌شد اما امروز دیگر لوله پلی اتیلن PE63 تولید نمی‌شود و فقط لوله های پلی اتیلن با مقاومت بالا و مقرون یه صرفه تولید می‌شوند.

 

سفارش لوله پلی اتیلن PE

پس از انتخاب لوله پلی اتیلن مورد نظر میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین، محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. همچنین در صورتی که به مشاوره نیاز داشته باشید کارشناسان ساران پایدار آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند.

تماس با ما