لوله و اتصالات ساختمانی صنعتی

لوله و اتصالات ساختمانی صنعتی

ساران پایدار عرضه کننده انواع لوله و اتصالات ساختمانی صنعتی باکیفیت از جمله لوله پلی اتیلن PE (لوله کاروگیت ،لوله پلی اتیلن کشاورزی ،لوله پلی اتیلن فشار قوی ،لوله پلی اتیلن فاضلابی ،ساب داکت )،  لوله پلی پروپیلن PP (تک لایه و پنج لایه )،لوله پلیکا (لوله پلیکا فاضلابی،لوله پلیکا پوش فیت ،لوله پلیکا فشار قوی UPVC ) و … میباشد.

 

همواره شرکت های صنعتی، ساختمانی و پیمانکاری و … در پی خرید لوله و اتصالات برای پروژه های خود می باشند. برای خرید و سفارش لوله و اتصالات لازم است تا با تامین کنندگان مطمئن که بهترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می کنند، در ارتباط باشید. کارشناسان ساران پایدار همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه لوله و اتصالات  هستند. برای ارتباط با کارشناسان ساران پایدار و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کافیست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید.

لوله فولادی

لوله فولادی

مشاهده بیشتر

لوله پلی اتیلن PE لوله و اتصالات ساختمانی صنعتی

لوله پلی اتیلنPE

مشاهده بیشتر

لوله پلی پروپیلن PP

لوله پلی پروپیلنPP

مشاهده بیشتر

لوله پلیکا لوله و اتصالات صنعتی و ساختمانی

لوله پلیکا

مشاهده بیشتر

لوله و اتصالات ساختمانی صنعتی

لوله و اتصالات بر اساس جنس و سایز و … انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد خاص خودش را دارد. لوله و اتصالاتی که کاربرد صنعتی و ساختمانی داشته باشد، از جنس فولاد، پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلیکا می باشد. همانطور که اشاره شد جنس این لوله  و اتصالات یا از فولاد است یا پلاستیک.

 

کاربرد لوله و اتصالات

هر کدام از لوله ها بسته به سایز و جنس کاربردهای مختلفی دارد. لوله های پلاستیکی مثل لوله پلی اتیلن PE، لوله پلی پروپیلن PP و لوله پلیکا، در سیستم های آبیاری، فاضلاب، ساختمان سازی، انتقال آب و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرند. لوله های فولادی نیز با توجه به اینکه چه نوعی هستند، کاربرد متفاوتی دارد از لوله های داربستی تا لوله های آب و گاز و کاربردهای صنعتی.

 

سفارش لوله و اتصالات 

برای دریافت لیست قیمت و سفارش انواع لوله و اتصالات، می توانید فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید. بعد از تکمیل فرم، کارشناسان ساران پایدار با شما تماس میگیرند و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار میدهند. اگر نیاز به مشاوره تخصصی داشته باشید نیز کارشناسان مشاوره رایگان در اختیار شما قرار میدهند.

تماس با ما