لوله فولادی

لوله فولادی

در اینجا میتوانید اطلاعات مربوط به لوله فولادی را جهت سفارش در سایزها و اندازه های مختلف، مشاهده نمایید. در صورتی که برای انتخاب لوله فولادی نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید می توانید با کارشناسان فروش ساران پایدار در تماس باشید تا قبل از سفارش لوله فولادی از لیست محصولات و قیمت ها آگاه شوید.

برای دریافت به روز ترین قیمت لوله فولادی و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

لوله فولادی چیست؟

لوله فولادی، استوانه ای تو خالی از جنس فولاد است که میتواند آلیاژهای مختلف را دارا باشد و همچنین بسته به نوع آلیاژ و سایز، کاربردهای مختلفی خواهد داشت.

 

انواع لوله فولادی

در ادامه انواع لوله فولادی را بررسی خواهیم کرد از جمله: لوله مانیسمان، لوله گالوانیزه، لوله داربستی، لوله صنعتی، لوله گاز، لوله آب و لوله آتشخوار.

  • لوله مانیسمان

لوله مانیسمان لوله های بدون درز با تکنولوژی تولید ویژه هستند که به همین دلیل در صنایع حساس کاربرد دارند. لوله مانیسمان به دلیل اینکه به صورت یک دست و بدون درز تولید میشود لذا از سایر لوله ها مقاومت بیشتری دارد. لوله مانیسمان با توجه به جنس آن کاربردهای مختلفی از جمله لوله خطوط فشار قوی، صنایع غذایی، سیستم های انتقال نفت و گاز و سیستم های خطوط هیدرولیک را داراست.

  • لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه، لوله ای از جنس آهن سفید است که با روی آن را روکش میکنند. لوله گالوانیزه کاربردهای فراوانی در سیستم های آبرسانی و ساختمان‌سازی ، دکل های مخابراتی، کشاورزی و … دارد. لوله گالوانیزه به دلیل پوشش روی، در برابر خوردگی مقاومت خوبی دارد. گاهی به لوله گالوانیزه آهنی، لوله با درز هم می‌گویند.

برای دریافت به روز ترین قیمت لوله فولادی و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

  • لوله داربستی

لوله داربستی، لوله فولادی صنعتی توخالی است که به عنوان یک سازه فلزی جهت دسترسی به نقاط دور از دسترس در ساختمان‌سازی به کار برده می‌شود و اصلا برای جا به جایی سیالات مورد استفاده قرار نمیگیرد. لوله داربستی از پرکاربردترین لوله‌ها در صنعت ساخت و ساز است.

  • لوله صنعتی

لوله صنعتی در صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز، نفت و گاز و … کاربرد دارد. لوله های صنعتی به جهت کاربردها خاص خود، از جوش پذیری بالایی برخوردار هستند. لوله صنعتی با توجه به جنس آن و سایزش مصارف گوناگونی از میله حصار گرفته تا لوله کشی انتقال سیالات کاربرد دارد.

  • لوله گاز

لوله گاز فولادی است که برای انتقال گاز در سیستم لوله کشی توزیع و انتقال گاز به کار برده میشوند. همچنین از لوله گاز در سیستم های انتقال هوای فشرده نیز استفاده میشود.

  • لوله آب

لوله آب فولادی همانطور که از نامش پیداست برای لوله کشی سیستم های انتقال آب مورد استفاده قرار میگیرد. لوله آب در صورتی که روکش نداشته باشد در برابر خوردگی مقاومت چندانی ندارد.

  • لوله آتشخوار

لوله آتشخوار به جهت آلیاژ ویژه اش مقاومت بالایی در برابر حرارت و فشار بالا دارد. حداقل دمایی که لوله آتشخوار تحمل میکند، 450 درجه سانتی گراد و حداقل فشاری که تحمل میکند، 32 اتمسفر است. از لوله آتشخوار در سیستم دیگ های بخار و هر جا که لوله تحت فشار و دمای بالا باشد استفاده می‌کنند.

 

کاربردهای لوله فولادی

لوله فولادی  همانطور که در بالا اشاره شد انواع مختلفی دارد و هر کدام از انواع لوله فولادی با توجه به جنسش، کاربردهای مختلفی در صنایع ساخت و ساز، نفت و گاز، پتروشیمی، صنایع دکوراتیو، مصارف خانگی و … دارد.

 

سفارش لوله فولادی

برای آگاهی از لیست قیمت انواع لوله فولادی و سفارش آن کافیست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایدار با شما تماس بگیرند و علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی رایگان، فرآیند سفارش لوله فولادی موردنظر شما را تا زمان تحویل آن، مدیریت نمایند. همچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره میتوانید از طریق تماس تلفنی یا چت واتساپ با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید.

برای دریافت به روز ترین قیمت لوله فولادی و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

تماس با ما