لوله پلیکا فاضلابی

لوله پلیکا فاضلابی

ساران پایدار عرضه کننده لوله پلیکا فاضلابی با قیمتی رقابتی و کیفیتی عالی می‌باشد. با تکمیل فرم ثبت سفارش، لوله پلیکا فاضلابی مورد نظر خود را در سریعترین زمان و به راحتترین شکل سفارش دهید.

 

لوله پلیکا فاضلابی چیست؟

لوله پلیکا فاضلابی لوله PVC می‌باشد که مصرف آن برای سیستم فاضلاب است. لوله پلیکا فاضلابی به شیوه های مختلف تو کار، زیر کار، ناودانی و … برای انتقال فاضلاب ساختمانی استفاده می‌شود. از آنجایی که لوله پلیکا فاضلابی از جنس PVC می‌باشد، عایق الکتریسیته است و مقاومت خوبی در برابر خوردگی مواد شیمیایی دارد. همین ویژگی ها باعث شده است تالوله پلیکا جز پر فروش‌ترین و پر کاربردترین لوله های پلاستیکی باشد.

 

انواع لوله پلیکا فاضلابی

لوله پلیکا فاضلابی در سه دسته کلی معمولی، نیمه قوی و نشکن جا میگیرد. در ادامه به توضیح انواع لوله پلیکا فاضلابی میپردازیم.

لوله پلیکا فاضلابی معمولی همان لوله استاندارد با کمترین ضخامت است که در سایزهای 50 تا 400 میلی متر تولید میشود. این لوله پلیکا فاضلابی در انتقال فاضلاب خانگی داخل ساختمان و یا در مواردی که فشار زیادی بر روی لوله وارد نمی شود، مورد استفاده قرار میگیرد. حتی از لوله پلیکا معمولی برای ساخت لوله هواکش نیز استفاده میشود.

لوله پلیکا نیمه قوی که مقاومت بیشتری نسبت به لوله پلیکا معمولی در برابر فشار دارد، به عنوان لوله سیستم های فاضلابی و غلاف انواع کابل برق مورد استفاده قرار میگرد.

لوله پلیکا فاضلابی نشکن همانطور که از نامش پیداست، مقاومت بسیار زیادی در برابر شکستگی دارد. لوله فاضلابی نشکن از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند.

 

کاربردهای لوله پلیکا فاضلابی

لوله پلیکا فاضلابی همانطور که از اسمش مشخص است در اجرای سیستم های فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرد. اصلی‌ترین کاربرد لوله پلیکا فاضلابی در سیستم فاضلاب ساختمانی و برای انتقال فاضلاب می باشد.

 

مزایای لوله پلیکا فاضلابی

یکی از برتری های لوله پلیکا فاضلابی نسبت به لوله های پلی اتیلنی، دمای اشتعال (آتش‌گیری) بالای آن است یعنی لوله پلیکا فاضلابی در دمای خیلی بالاتری میسوزد و این موضوع باعث میشود تا نسبت به سایر لوله ها ایمن‌تر باشد.

لوله پلیکا فاضلابی تمامی ویژگی های لوله PVC را دارد؛ مانند صیقلی بودن و ضریب اصطکاک پایین، عایق حرارت و الکتریسیته، مقاومت در برابر خوردگی و پوسیدگی، انعطاف پذیری و وزن سبک، مقاومت در برابر شکستگی و پایین بودن ضریب انبساط طولی.

 

سفارش لوله پلیکا فاضلابی

برای سفارش لوله پلیکا فاضلابی میتوانید فرم سفارش را پر کرده تا کارشناسان ساران پایدار برای تکمیل سفارش شما و ارائه مشاوره رایگان تخصصی با شما تماس بگیرند. کارشناسان از لحظه ثبت سفارش و مشاوره تا زمان تحویل لوله پلیکا فاضلابی، فرآیند سفارش شما را مدیریت می‌نمایند.

تماس با ما