لوله پوش فیت

لوله پوش فیت

در اینجا میتوانید اطلاعات مربوط به لوله پوش فیت را مشاهده نمایید. امکان سفارش انواع لوله پوش فیت معمولی و پوش فیت سایلنت در سایت ساران پایدار فراهم است. در صورتی که نیاز به راهنمایی داشته باشید، کارشناسان ساران پایدار آماده ارائه مشاوره رایگان و تخصصی به شما می باشند.

 

لوله پوش فیت چیست؟

لوله پوش فیت لوله های پلاستیکی هستند که لوله و اتصالات آن در یک سو، حالت سوکت دارند و به همین خاطر با سرعت و به آسانی، میتوان با لوله پوش فیت سیستم لوله کشی را اجرا نمود. لوله های پوش فیت به دلیل همین سهولت در اجرا محبوبیت خاصی در بین پیمانکاران تاسیسات پیدا کرده اند.

 

انواع لوله پوش فیت

لوله پوش فیت به طور کلی دو نوع معمولی و سایلنت (بی صدا) را شامل می شود. در ادامه به توضیح انواع لوله پوش فیت میپردازیم.

لوله پوش فیت معمولی، همانطور که از نامش پیداست لوله پوش فیت است که ویژگی لوله های پلاستیکی هم جنس خودش را دارد و فقط در یک سر لوله و اتصالات آن، سوکت قرار دارد تا بتوان به راحتی لوله های پوش فیت را به هم متصل نمود.

لوله پوش فیت سایلنت که در ساخت آن از فناوری سه لایه و کامپاوند استفاده شده است و به همین دلیل هیچگونه صدایی از این لوله ها شنیده نمیشود. در حقیقت لوله پوش فیت سایلنت تمام صدای داخل لوله را جذب کرده و حداکثر صدایی که به بیرون انتقال پیدا میکند، 17 دسی بل می‌باشد. لوله پوش فیت سایلنت مناسب اجرای سیستم فاضلاب خانگی و اداری و کلیه مکان هایی که لازم است سکوت محیط حفظ شود، می‌باشد.

 

کاربردهای لوله پوش فیت

همانطور که پیش‌تر اشاره شد کاربرد اصلی لوله پوش فیت در اجرای سیستم فاضلاب میباشد. اگر به شیوه اصولی و مهندسی اجرا شود، دوام بسیار طولانی دارد و همچنین جز لوله های ایمن است. به دلیل تکنولوژی خاص لوله پوش فیت قیمت این لوله ها چندان ارزان نیست البته که بخاطر ویژگی‌هایش ارزش به قیمت بسیار بالایی دارد.

 

مزایای لوله پوش فیت

لوله پوش فیت علاوه بر سایر ویژگی های لوله های پلاستیکی مثل طول عمر بالا، وزن سبک، مقاومت فیزیکی و شیمایی

بالا، عدم ایجاد رسوب، خاصیت ضربه پذیری بالا، ایمنی و مقاومت بالا در برابر اشتعال، ویژگی های خاص خود مانند آببندی فوق العاده، سهولت و سرعت اجرا، عدم نیاز به چسب و جوشکاری را نیز دارا است.

 

سفارش لوله پوش فیت

برای دریافت لیست قیمت و سفارش لوله پوش فیت فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایدار با شما تماس بگیرند و علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی رایگان، فرآیند سفارش لوله پوش فیت شما را تا زمان تحویل کالا، به انجام رسانند.

تماس با ما