لوله پلیکا فشار قوی (UPVC)

لوله پلیکا فشار قوی (U-PVC)

لوله پلیکا فشار قوی به دلیل استفاده صنعتی، مورد توجه مهندسین و پیمانکاران است و  کیفیت لوله UPVC بخاطر استفاده به عنوان لوله فاضلاب صنعتی و مواد شیمیایی، از اهمیت بخصوصی برخوردار است. برای سفارش و آگاهی از مشخصات محصول میتوانید فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایدار برای ارائه مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

 

لوله پلیکا فشار قوی چیست؟

لوله UPVC نوعی از لوله پلیکا هست که از پلی ونیل کلراید سخت تولید میشود و یعنی در تولید لوله پلیکا فشار قوی از نرم کننده اسفتاده نمیشود. این نوع لوله پلیکا دارای مقاومت بسیار بالایی هست و به همین دلیل به عنوان لوله فاضلاب صنعتی برای انتقال پسماند کارخانه ها و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

کاربردهای لوله پلیکا فشار قوی UPVC

لوله پلیکا فشار قوی به دلیل تحمل فشار زیاد و مقاومت بالا، در صنایع و کارخانجات استفاده میشود. لوله پلیکا فشار قوی به عنوان غلاف محافظ انواع کابل های برق مورد استفاده قرار میگیرد.

 

ویژگی‌های لوله پلیکا فشار قوی

لوله پلیکا فشار قوی با توجه به جنس PVC و نحوه تولید ویژگی های مناس برای کاربردهای صنعتی را دارد. برخی از ویژگی های لوله پلیکا فشار قوی عبارتند از نارسانایی جریان الکتریکی، مقاومت شیمیایی، ضربه پذیری فوق العاده و انعطاف پذیری، مقاومت کششی بالا، وزن سبک، مقاومت در برابر ساییدگی، سطح داخلی صیقلی و عدم افت فشار، مقاومت در برابر اشتعال.

 

سفارش لوله پلیکا فشار قوی

برای دریافت لیست قیمت و سفارش لوله پلیکا فشار قوی UPVC فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید؛ پس از آن کارشناسان ساران پایدار با شما تماس گرفته و در صورت لزوم مشاوره رایگان تخصصی را در اختیار شما قرار میدهند. پس از آن تا زمان تحویل سفارش لوله پلیکا فشار قوی به شما، کارشناسان فرآیند سفارش را مدیریت میکنند.

تماس با ما