لوله پلیکا

لوله پلیکا یا لوله پی وی سی (PVC)

لوله PVC یا پی وی سی که در ایران به نام اولین تولیدکننده آن یعنی پلیکا معروف است. از آنجایی که لوله پلیکا از پرفروش‌ترین لوله های فاضلابی برای مصارف داخل ساختمان است، تهیه آن با بهترین قیمت، برای پیمانکاران ساختمانی از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای سفارش میتوانید فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید و در سریعترین زمان لوله PVC را مطابق سفارش خود دریافت نمایید.

لوله پلیکا فاضلابی

لوله فاضلابی

مشاهده بیشتر

لوله پوش فیت

لوله پوش فیت

مشاهده بیشتر

لوله پلیکا فشار قوی (UPVC)

فشار قوی(UPVC)

مشاهده بیشتر

لوله پلیکا چیست؟

لوله  پلیکا یا لوله پی وی سی، لوله ای پلاستیکی است که از جنس PVC میباشد و معمولا سیاه رنگ است و متناسب با کاربرد آن، ضخامت و سایز متفاوتی دارد. کاربردهای زیادی برایاین محصول وجود دارد که به لطف مزیت های این نوع نسبت به لوله های دیگر ایجاد شده است.

 

لوله PVC از چه موادی ساخته می شود؟

لوله PVC یا پلیکا از جنس پلی وینیل کلراید تولید میشود که این پلیمر از واکنش پلیمریزاسیون وینیل کلراید ساخته میشود.این  لوله بسته به نوع آن طی فرآیند پیچیده و خاصی تولید میشود. انواع لوله های پلیکا شامل: لوله M-PVC، لوله U-PVC، لوله O-PVC، لوله P-PVC، لوله C-PVC می باشد.

 

کاربردها

لوله PVC استفاده های زیادی در زمینه انتقال آب و فاضلاب دارد و در سیستم های آبیاری تحت فشار، فاضلاب شهری ساختمانی، انتقال آب، انتقال کابل های برق و زهکشی مورد استفاده قرار میگیرد. اما مهمترین کاربرد یا بیشترین محل مصرف لوله پی وی سی در سیستم فاضلاب ساختمانی می‌باشد.

 

مزایای لوله پی وی سی

این نوع لوله  از آنجایی که از جنس پلی وینیل کلراید است لذا ویژگی ها و مزیت های خاص خود را دارد. از جمله ویژگی های این لوله می‌توان به مقاومت در برابر مواد شیمیایی، مقاومت در برابر خوردگی، اتصال آسان و بدون نشت، نصب سهل، وزن سبک و انتقال آسان اشاره نمود. ویژگی ها و قیمت این  لوله ها به درصد ماده PVC استفاده شده در آن بستگی دارد. هر چه پی وی سی بیشتر باشد، لوله  پلیکا مرغوب‌تر و مقاوم تر و گران تر است.

 

نحوه سفارش 

برای سفارش لوله پی وی سی (پلیکا) میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین، درخواست خود را ثبت نمایید. کارشناسان ساران پایدار پس از تکمیل فرم با شما تماس میگیرند و در صورتی که در هنگام خرید لوله های  پلیکا نیاز به مشاوره داشته باشید، به شما مشاوره تخصصی رایگان ارائه میکنند و پس از آن فرآیند سفارش شما تکمیل می‌شود.

تماس با ما