لوله پلی پروپیلن PP

لوله پلی پروپیلن PP

لوله پلی پروپیلن برای لوله کشی ساختمانی کاربرد دارد و پیمانکاران ساختمانی و شرکت های تاسیساتی میتوانند بهترین قیمت لوله پروپیلن PP را از طریق شرکت ساران پایدار تهیه نمایند. برای دریافت مشاوره رایگان تخصصی میتوانید فرم سفارش را تکمیل نمایید و یا با کارشناسان ساران پایدار در تماس باشید.

لوله پلی پروپیلن PP لوله تک لایه

لوله تک لایه

مشاهده بیشتر

لوله پنج لایه لوله پلی پروپیلن PP

لوله پنج لایه

مشاهده بیشتر

لوله پلی پروپیلن چیست؟

لوله پلی پروپیلن سطحی صیقلی دارد و سیالات به راحتی در طول آن حرکت می‌کنند و به همین خاطر در صنعت بسیار پرکاربرد است. لوله پلی پروپیلن به دلیل قابلیت بازیافت، مورد توجه حامیان محیط زیست است. این لوله های پلی پروپیلن، تحمل گرمای تا دمای 90 درجه سانتی گراد را دارد. لوله پلی پروپیلن در برابر مواد شیمیایی و سایش نیز مقاومت خوبی دارند.

 

لوله پلی پروپیلن از چه موادی ساخته می شود؟

لوله پلی پروپیلن از فرآیند پلیمریزاسیون پروپیلن تولید میشود. لوله پلی پروپیلن به دلیل داشتن متیل در ساختارش، در برابر حرارت از مقاومت بیشتری نسبت به پلی اتیلن، برخوردار است.

 

انواع لوله پلی پروپیلن و کاربرد آن‌ها

لوله پلی پروپیلن در دو نوع تک لایه و پنج لایه تولید میشود. لوله پلی پروپیلن به دلیل مقاومت دمایی مناسب و سایر ویژگی های منحصر به فرد، کاربردهای زیادی دارد. از جمله کاربردهای لوله پلی پروپیلن میتوان به سیستم فاضلاب، سیستم توزیع آب سرد و گرم، لوله کشی ساختمان، انتقال مواد شیمیایی اشاره نمود.

 

مزایای لوله پلی پروپیلن

لوله پلی پروپیلن مزیت های زیادی نسبت به سایر لوله ها دارد از جمله طول عمر بالا، سهولت در حمل، سهولت در نصب و اجرا، مقاومت در برابر خوردگی و سایش، سبک بودن وزن، انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر مواد شیمیایی، عایق الکتریسیته، سطح صیقلی، عایق حرارتی و در نهایت قیمت لوله پلی پروپیلن از سایر لوله ها مناسب‌تر است.

 

سفارش لوله پلی پروپیلن PP

بعد از انتخاب لوله پلی پروپیلن مناسب نیاز خود، از طریق فرم ثبت سفارش، میتوانید محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. در صورتی که در مورد لوله پلی پروپیلن نیاز به مشاوره داشته باشید، میتوانید با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید و مشاوره رایگان تخصصی را دریافت کنید.

تماس با ما