ورق فولادی

ورق فولادی

ورق فولادی انواع مختلفی دارد که با توجه به جنس و نوع آن، کاربردهای گوناگونی در صنایع خواهد داشت. برای تهیه انواع ورق های فولادی میتوانید فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایدار در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در اینجا میتوانید اطلاعات مربوط به ورق فولادی را مشاهده نمایید.

ورق فولادی ورق سیاه

ورق سیاه

مشاهده بیشتر

ورق گالوانیزه ورق فولادی

ورق گالوانیزه

مشاهده بیشتر

ورق روغنی

ورق روغنی

مشاهده بیشتر

ورق رنگی ورق فولادی

ورق رنگی

مشاهده بیشتر

ورق ضد سایش

ورق ضد سایش

مشاهده بیشتر

ورق فولادی چیست؟

ورق های فولادی به صورت رول و شیت عرضه میشوند و انواع مختلفی از نظر آلیاژ و نوع دارند. ورق فولادی با توجه به آلیاژ به کار رفته در آن خاصیت های مختلفی دارد. ورق فولادی به صورت گرم و سرد نیز تولید می‌شود که در حقیقت شیوه های تولید این ورق‌ها هست. ورق فولادی بر اساس شیوه تولید و جنس مواد اولیه آن نام‌گذاری میشود.

 

کاربردهای ورق فولادی

ورق فولادی کاربردهای فراوانی در خط تولید و صنایع مختلف  دارد که متناسب با نوع و جنس و شیوه تولید آن ورق فولادی است. از صنعت ساختمان سازی، خودروسازی، کشتی سازی، کشاورزی و حتی در صنعت تبلیغات و برای ساخت بیلبوردهای تبلیغاتی از ورق فولادی استفاده میشود.

 

انواع ورق فولادی

ورق های فولادی همانطور که اشاره شد با توجه به ترکیبات آلیاژی آن و شیوه تولد، انواع مختلفی دارد. از انواع ورق فولادی که ساران پایدار آن‌ها را با بهترین قیمت و کیفیت ارائه میکند می توان به ورق سیاه، ورق گالوانیزه، ورق روغنی، ورق رنگی، ورق ضدسایش اشاره کرد. توضیحات مربوط به هر کدام از انواع ورق‌ها را میتوانید در صفحه مربوط به آن مشاهده نمایید.

 

سفارش ورق فولادی

برای دریافت لیست قیمت و سفارش انواع ورق فولادی فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایدار با شما تماس بگیرند و علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی رایگان، فرآیند سفارش ورق فولادی موردنظر شما را تا زمان تحویل محصول مورد نظرتان، به انجام رسانند. همچنین در صورت نیاز به مشاوره میتوانید از طریق تماس تلفنی یا چت واتساپ با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید.

تماس با ما