لوله تک لایه

لوله تک لایه

لوله تک لایه جایگزین لوله های فلزی در لوله کشی ساختمانی هستند و کاربرد فراوانی دارد؛ به همین خاطر پیمانکاران و شرکت های تاسیساتی به دنبال تامین کنندگان اصلی این لوله ها هستند تا بهترین کیفیت را با ارزان‌ترین قیمت، از آن‌ها خریداری نمایند. برای سفارش لوله تک لایه کافیست فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایدار با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی نمایند.

 

لوله تک لایه چیست؟

لوله تک لایه از جنس پلی پروپیلن است. از آنجایی که لوله تک لایه در سال های ابتدایی تولید به رنگ سبز تولید میشد، به آن لوله  سبز نیز میگویند. لوله تک لایه به دلیل ویژگی های پلی پروپیلن، از مزیت های بسیاری نسبت به لوله های فلزی برخوردار است. به دلیل اینکه درون لوله تک لایه صاف و صیقلی است، سیالات به راحتی در آن حرکت میکنند و مناسب برای لوله کشی آب نیز می‌باشد.

 

لوله تک لایه از چه موادی ساخته می شود؟

لوله تک لایه از پلی پروپیلن تولید میشود که خود این پلی پروپیلن طی واکنش پلیمریزاسیون پروپیلن ساخته میشود. مانند سایر محصولات، مواد اولیه و فرآیند تولید نقش اساسی در کیفیت لوله تک لایه دارند.

 

کاربردهای لوله تک لایه

از مهمترین کاربردهای لوله تک لایه، استفاده در لوله کشی آب آشامیدنی و لوله کشی روی کاراست. چرا که لوله تک لایه طعم، رنگ و بوی آب را عوض نمیکند و همچنین موجب افت فشار آب نمی‌شود.

 

مزایای لوله تک لایه

لوله تک لایه با توجه به اینکه از جنس پلی پروپیلن است، دارای ویژگی ها و مزایایی است. وزن سبک، حمل و نقل آسان، انعطاف‌پذیری بالا، مقاومت در برابر شکستگی، مقاومت در برابر فشار، عدم ایجاد رسوب در سطح لوله، قیمت مقرون به صرفه، دوام و طول عمر بالا، عایق حرارت بودن، از مهمترین ویژگی های لوله تک لایه است. همچنین لوله تک لایه به دلیل جنس خاصش و از آنجایی که زنگ نمی‌زند، طعم، مزه، بو و رنگ آب را دچار تغییر نمی‌کند. در نهایت به دلیل اینکه به راحتی با اتصالات وصل میشود، به خوبی آب‌بندی می‌شود.

 

سفارش لوله تک لایه

بعد از انتخاب لوله پلی پروپیلن مناسب نیاز خود، از طریق فرم ثبت سفارش، میتوانید محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. در صورتی که در مورد لوله پلی پروپیلن نیاز به مشاوره داشته باشید، میتوانید با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید و مشاوره رایگان تخصصی را دریافت کنید.

تماس با ما