استیل صنایع غذایی (استنلس)

استیل صنایع غذایی

فولاد ضدزنگ یا استنلس استیل در صنایع غذایی و حساس کاربرد دارد که این امر موجب می شود تا اطمینان از کیفیت استنلس استیل برای خریداران، اهمیت دو چندان داشته باشد. ساران پایدار ارائه کننده استیل صنایع غذایی با بهترین قیمت و کیفیت می‌باشد. برای سفارش استنلس استیل می توانید به راحتی با تکمیل فرم ثبت سفارش، درخواست خود را ثبت نمایید تا فرآیند سفارش شما آغاز شود.

برای دریافت به روز ترین قیمت محصولات و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

ورق استیل استیل صنایع غذایی (استنلس)

ورق استیل

مشاهده بیشتر

استیل صنایع غذایی (استنلس) لوله استیل

لوله استیل

مشاهده بیشتر

اتصالات استیل

اتصالات استیل

مشاهده بیشتر

شیرآلات استیل

شیرآلات استیل

مشاهده بیشتر

استیل صنایع غذایی چیست؟

این نوع از استیل که به آن استنلس استیل نیز می گویند، نوعی فولاد آلیاژی است که بخاطر نوع مواد آلیاژی آن، در برابر زنگ زدن مقاوم است و دچار خوردگی نمیشود. استنلس استیل گریدهای مختلفی دارد که با توجه به آلیاژش خواص متنوعی را بروز میدهد از جمله استیل نگیر و استیل بگیر که رفتار متفاوتی در برابر میدان مغناطیسی دارند.

انواع اشکال استیل صنایع غذایی

استیل صنایع غذایی متناسب با کاربردش در صنعت به اشکال مختلفی تولید و عرضه میشود از جمله به شکل ورق استیل، لوله استیل، اتصالات استیل، شیرآلات استیل.

کاربردهای استیل صنایع غذایی

استنلس استیل کاربردهای فراوانی در صنایع غذایی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره میکنیم. استیل صنایع غذایی در لوله کشی کارخانجات آب معدنی و نوشیدنی، لبنیات، دستگاه های تولید فرآورده های گوشتی، مخازن نگهداری شیر، دستگاه ها و تجهیزات صنایع غذایی، فر های صنعتی استفاده فراوان دارد.

سفارش استنلس استیل

برای سفارش استیل صنایع غذایی  و دریافت لیست قیمت محصولات میتوانید فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایداربرای ارائه مشاوره رایگان تخصصی و تکمیل فرآیند سفارش با شما تماس بگیرند. همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره داشته باشید میتوانید از طریق تماس تلفنی یا چت واتساپ با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید.

برای دریافت به روز ترین قیمت محصولات و دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

تماس با ما