ورق استیل

ورق استیل

ورق استنلس استیل در واقع ورق های استیل ضد زنگ است و خاصیت ضد اکسیداسیونی دارد. برای تهیه انواع ورق های استیل میتوانید فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایدار در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. در اینجا میتوانید اطلاعات مربوط به ورق های استنلس استیل را مشاهده نمایید.

 

ورق استیل چیست؟

ورق های استیل شکلی از استنلس استیل هستند که به صورت رول و شیت عرضه میشوند. ورق استیل با توجه به آلیاژ به کار رفته در آن خاصیت های مختلفی دارد. این ورق ها اغلب به صورت کویل ساخته میشوند. کشورهای مختلفی از جمله چین، آلمان، کره جنوبی، تایوان، ایران، آمریکا، روسیه و … تولیدکنندگان ورق استیل هستند.

 

کاربردهای ورق استیل

ورق استیل در سال‌‎‌های اخیر کاربردهای فراوانی پیدا کرده است و در خط تولید و صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. علاوه بر کاربردهای صنعتی مثل ساخت مخازن و تجهیزات صنایع غذایی، ورق استیل در معماری و ساختمان‌سازی نیز به کار برده میشود.

 

ویژگی های ورق استیل

ورق های استیل ضدزنگ همانطور که اشاره شد با توجه به ترکیبات آلیاژی آن، ویژگی های مختلفی دارد. برخی از ویژگی های ورق استنلس استیل بدین شرح است؛ مقاومت بالا در برابر حرارت، مقاومت بالا در برابر خوردگی، انعطاف پذیری مناسب. اما مهمترین ویژگی ورق استنلس استیل همانطور که از نامش پیداست، ضدزنگ بودن آن ورق‌ها می باشد.

 

سفارش ورق استیل

برای دریافت لیست قیمت و سفارش انواع ورق استیل فرم ثبت سفارش را تکمیل نمایید تا کارشناسان ساران پایدار با شما تماس بگیرند و علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی رایگان، فرآیند سفارش ورق استیل موردنظر شما را تا زمان تحویل کالا، به انجام رسانند. همچنین در صورت نیاز به مشاوره میتوانید از طریق تماس تلفنی یا چت واتساپ با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید.

تماس با ما