شیرآلات استیل

شیرآلات استیل

شیرآلات استیل که اغلب در صنایع غذایی کاربرد دارد را می‌توانید از شرکت ساران پایدار تهیه نمایید. شیرآلات استیل به دلیل موارد استفاده آن لازم است تا از نظر کیفیت به خوبی بررسی شود تا در هنگام استفاده دچار مشکل نشود از همین رو شرکت ساران پایدار شیرآلات استیل را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌نماید. برای دریافت مشاوره رایگان و تخصصی میتوانید با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید.

 

شیرآلات استیل چیست؟

شیرآلات استیل از جنس استیل هستند و با توجه به نوع مصرفشان، در انواع مختلف طراحی و تولید میشوند. برخی از انواع شیرآلات استیل عبارتند از: شیر یکطرفه ویفری استنلس استیل، شیر یکطرفه دیسکی استنلس استیل، شیر یکطرفه دنده‌ای استنلس استیل، شیر کشویی استنلس استیل، شیر صافی فلنج‌دار استنلس استیل، شیر بال ولو سه راهی دنده‌ای استنلس استیل، شیر اطمینان فلنج‌دار استنلس استیل، شیر دبل پلیت استنلس استیل، شیر چاقویی استنلس استیل، شیرفلکه کشویی استنلس استیل و دیگرانواع و اقسام شیرآلات.

 

کاربردهای شیرآلات استیل

شیرآلات استیل مانند لوله و ورق استیل در صنایع غذایی به وفور مورد استفاده قرار میگیرند. در اینجا به برخی کاربردهای شیرآلات استیل اشاره می‌نماییم: شیرآلات در دستگاه های کارخانجات تولید اسید و مواد شوینده، پالایشگاه ها، کارخانجات داروسازی، شیرآلات مخازن انتقال مایعات و بسیاری کاربرد صنعتی دیگر.

 

ویژگی های شیرآلات استیل

شیرآلات استیل صنعتی از نظر تکنولوژی تولید و ویژگی ها تفاوت هایی را با لوله استیل و ورق استیل دارد. از آنجایی که شیرآلات استیل اغلب تحت فشار و دما بالا قرار دارند لذا بی نقص بودن و یک دست بودن آن اهمیت ویژه ای دارد. شیرآلات استنلس استیل مانند سایر محصولات از جنس فولاد ضدزنگ، خاصیت مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدن در شرایط مختلف را داراست.

 

سفارش شیرآلات استیل

برای دریافت لیست شیرآلات استیل و قیمت آن‌ها می توانید فرم ثبت سفارش آنلاین را تکمیل نمایید و پس از آن کارشناسان ساران پایدار برای ارائه مشاوره رایگان تخصص با شما در تماس خواهند بود. در صورتی که برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا انتخاب بهترین محصول مناسب نیاز خود نیاز به راهنمایی داشتید، میتوانید از طریق تماس تلفنی یا چت واتساپ با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید.

تماس با ما