شیرآلات صنعتی

شیرآلات صنعتی

شیرآلات صنعتی را می‌توانید با اطمینان از قیمت و کیفیت از شرکت ساران پایدار تهیه نمایید. کیفیت و قیمت شیرآلات صنعتی به دلیل کاربردهای مختلف در صنایع و کارخانجات اهمیت خاصی نزد مدیران، مهندسان و مسئولان خرید صنایع دارد. جهت دریافت لیست قیمت و مشاوره رایگان، میتوانید از طریق فرم ثبت سفارش درخواست خود را ثبت نمایید.

شیرفلکه کشویی(گیت ولو)

شیرفلکه کشویی

مشاهده بیشتر

شیر صافی

شیر صافی

مشاهده بیشتر

شیر فلکه سوزنی

شیر فلکه سوزنی

مشاهده بیشتر

شیرآلات صنعتی شیر گازی

شیر گازی

مشاهده بیشتر

شیر پروانه ای

شیر پروانه ای

مشاهده بیشتر

شیر آتش نشانی شیرآلات صنعتی

شیر آتش نشانی

مشاهده بیشتر

شیر توپی

شیر توپی

مشاهده بیشتر

شیر شبکه شیرآلات صنعتی

شیر شبکه

مشاهده بیشتر

شیر انشعاب

شیر انشعاب

مشاهده بیشتر

شیر خودکار یکطرفه

شیر خودکار یکطرفه

مشاهده بیشتر

شیر چاقویی شیرآلات صنعتی

شیر چاقویی

مشاهده بیشتر

شیرآلات صنعتی چیست؟

شیرآلات صنعتی که در انگلیسی به آن ولو میگویند، تجهیزات مکانیکی هستند که در سیستم های لوله کشی صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند و کارکرد اصلی آن‌ها قطع، وصل و کنترل جریان، کنترل دما و فشار و سایر کارکردهای ایمنی است.

 

کاربردهای شیرآلات صنعتی

شیرآلات صنعتی همانطور که به آن اشاره شد در سیستم لوله کشی و قسمت های مختلف خطوط تولید کارخانجات مورد استفاده قرار میگیرند و به عنوان قطع و وصل کننده و کنترل کننده جریان و فشار مورد استفاده قرار میگیرد. شیرآلات صنعتی با توجه به نوع آن، کاربردهای مختلفی دارد. انواع شیرآلات صنعتی عبارتند از شیر فالکه کشویی (گیت ولو)، شیر صافی، شیر فلکه سوزنی، شیر گازی، شیر پروانه‌ای، شیر آتش نشانی، شیر توپی، شیر شبکه، شیر انشعاب، شیر یکطرفه (فنری-دریچه‌ای)، شیر چاقویی.

 

ویژگی های شیرآلات صنعتی

شیرآلات صنعتی از نظر تکنولوژی تولید و ویژگی ها تفاوت هایی را با شیرآلات ساختمانی دارد. از آنجایی که شیرآلات صنعتی اغلب تحت فشار و دمای بالا قرار دارند لذا کیفیت ساخت و ایمنی اهمیت ویژه ای دارد. شیرآلات صنعتی دوام و استحکام بالایی دارند و با توجه به نوع و کاربرد میتواند ویژگی های مختلفی از جمله ضدزنگ بودن، تحمل دمای بالا، تحمل دمای پایین، ایمنی و … را دارد.

 

سفارش شیرآلات استیل

برای دریافت لیست شیرآلات صنعتی و قیمت آن‌ها می توانید فرم ثبت سفارش آنلاین را تکمیل نمایید و پس از آن کارشناسان ساران پایدار برای ارائه مشاوره رایگان تخصص با شما در تماس خواهند بود. در صورتی که برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا انتخاب بهترین شیرآلات صنعتی متناسب با نیاز خود، نیاز به راهنمایی داشتید، میتوانید از طریق تماس تلفنی یا چت واتساپ با کارشناسان ساران پایدار در ارتباط باشید.

 

تماس با ما